^Powrót na górę!

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
Dzisiaj jest |

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Kadra Kobiet (rezerwy) 2017/2018


Bramkarki:

Burgoa - Nagore Burgoa Balboa, Basauri (Bizkaia), 07-07-2000
Juste - Arrate Juste Bidaurrazaga, Barakaldo (Bizkaia), 08-07-1998,
Paula - Paula Esteban Ortega, Santurtzi (Bizkaia), 10-04-2001, 1,67 m. - 64,8 kg.

Obrońcy:

Arana - Eider Arana Mugueta, Loiu (Bizkaia), 11-04-2002,
Bea - Beatriz Ramos Escapa, Portugalete (Bizkaia), 09-11-1996,
Bengoa - Nerea Bengoa Gaztelu, Bilbo (Bizkaia), 14-05-2001,
Uriarte - Naroa Uriarte Urazurrutia, Bilbo (Bizkaia), 05-02-2001,
Urruzola - Irati Urruzola Bermudez, Lasarte (Gipuzkoa), 03-01-2000,

Pomocnicy:

Amaia - Amaia Garcia Herrero, Bilbo (Bizkaia), 11-01-2001,
Amaiur - Amaiur Sarriegi Isasa, Donostia (Gipuzkoa), 13-12-2000,
Eider - Eider Murgia Lopez de Letona, Galdakao (Bizkaia), 29-05-2000,
Kortabitarte - Nerea Kortabitarte Maruri, Lekeitio (Bizkaia), 06-04-2000,
Nevado -  Nerea Nevado Gomez, Santurtzi (Bizkaia), 27-04-2001,
Oguiza - Irene Oguiza Martinez, Durango (Bizkaia), 05-01-2000,
P. Manoso - Paula Manoso Hierro, Bilbo (Bizkaia), 29-01-1997,
Uxue - Uxue Garcia Huerga, Bilbo (Bizkaia), 14-05-2001,

Napastnicy:

Azkona - Ane Azkona Fuente, Irunea (Nafarroa), 15-07-1998,
June Mendizabal - June Mendizabal Guerrero, Bilbo (Bizkaia), 03-06-1996,
Maza - Irune Maza Cordero, Barakaldo (Bizkaia), 12-10-2000,
Monente - Leyre Monente Aicua, Logrono (La Rioja), 15-02-2000,
Oihane - Oihane Hernandez Zurbano, Bilbo (Bizkaia), 04-05-2000,
Valdezate - Oihane Valdezate Carbonero, Trapagaran (Bizkaia), 10-04-2000.

*Kolejno: Nazwisko na koszulce, Pełne imię i nazwisko, miejsce urodzenia (region Kraju Basków), data urodzenia, wzrost - waga.

Ponadto w do druzyny rezerw zostaly zgloszone nastepujace zawodniczki pierwszej druzyny:
Sztab szkoleniowy:

Trener: Txus Gojenuri

Asystent:

Trener przygotowania fizycznego: Iraia Iturregi

Trener bramkarzy: Manex Sagarna

Fizjoterapeuta: Naroa Uriarte

Fizjoterapeuta:

Fizjoterapeuta:

Lekarz:

Lekarz: Gontzal Diaz-Beitia

Kieronik druzyny: Jokin Zamorano