^Powrót na górę!

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
Dzisiaj jest |

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Kibice Athletic znaleźli się na cenzurowanym. Właściwie chodzi trzech fanów Los Leones wobec których wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Komitet Dyscyplinarny Athletic Club zdecydował się a otwarcie procedury zmierzającej do ukarania fanów po oficjalnym wykryciu ze kibice Ci odsprzedali swoje wejściówki za wyższą cenę osobom postronnym, nie wyłonionym w procedurze losowania. Chodzi o mecz z FC Porto, który odbył się 21 października w Portugalii. Wnioski o wejściówki na ten mecz złożyło 16332 socios. Niestety biletów jakie udostępniła strona portugalska było zaledwie około 2,5 tys. tak wiec klub z Bilbao zdecydował się na oficjalne losowanie wśród chętnych na wyjazd. Losowania te odbywają się wedle ściśle określonych reguł zawartych w statucie o których klub informuje przed uruchomieniem stosownej procedury na która socios wyrażają zgodę. Dodatkowo przepisy te reguluje hiszpańskie prawo zawarte w edykcie nr 4/1995 z 10 listopada o Imprezach Publicznych oraz Zajęciach Rekreacyjnych. Przepisy te mówią ze wylosowane bilety imienne przeznaczonych dla konkretnych osób nie mogą być sprzedawane stronom trzecim szczególnie z zyskiem. Mogą być one przekazane za zgoda klubu innym osobom tylko za ich równowartość lub po prostu zwrócone do klubu. W szczególności dotyczy to imprez wyjazdowych gdzie klub bierze odpowiedzialność za fanów.

Niestety po meczu z Porto a Estadio Dragao do klubu dotarły informacje o trzech przypadkach sprzedaży biletów innym fanom niż widniejący w oficjalnych dokumentach. Procedura, która wszczął klub ma za zadanie ustalić czy faktycznie doszło do naruszenia i na jaka skale. Jeśli zarzuty się potwierdza to winni mogą być dość surowo ukarani m.in. grzywnami od 1202,03 euro aż do 30050,61 euro.

You have no rights to post comments

Ostatni/poprzedni mecz

Następny mecz

Getafe   - Athletic

-:-

 Data: 24.08.2019 godz.: 21.00

Stadion: Coliseum Alfonso Perez

Sędzia: Mateu Lahoz

Poprzedni mecz

Athletic - Barcelona

1:0

 Data: 16.08.2019 godz. 21:00

Stadion: San Mames

Sędzia: Del Cerro Grande

Tabela ligowa

Nr. Drużyna Bramki Pkt
1. Barcelona 74 - 13 75
2. Atletico 49 - 14 64
3. R.Madryt 73 - 33 60
4. Valencia 57 - 31 59
5. Villarreal 40 - 33 47
6. Sevilla 37 - 44 45
13. Athletic 29 - 33 35
18. Las Palmas 21 - 58 21
19. Deportivo 26 - 60 20
20. Malaga 16 - 45 14

Pełna tabela [click]

Shoutbox

Latest Message: 3 weeks, 5 days ago
  • Joxer : Link do sparingu z Paderborn: «link»
  • Joxer : Dzisiaj mecz rezerw o 16.00. Transmisja pod tym linkiem: «link»
  • Joxer : Kto ma ochotę i czas to dzisiaj o 16.00 derby rezerw z Sociedad - link do transmisji: «link»
  • Joxer : Witamy :)
  • Sylas : Witam
  • Leones2 : Transmisja dzisiejszego meczu na Tvp Sport :)
  • Leones2 : A co odnośnie Kepy. Skoro nie pasują mu takie zarobki, chce być gwiazdą światowego formatu, jak to napisał Aitor zagrał w 34 spotkaniach, to ja bym go posadził na ławę(albo i tak zrobiłby to Real Madryt) i może się stać jak z Llorente, też mu coś nie pasowało, ( odszedł chyba za darmo), myślał że się bardziej rozwinię, ale się pomylił , i wędrował z klubu do klubu :D Jak Kepa odejdzie z Athletic, tylko dla kasy,to życzę mu z całego serca żeby było jak z Llorente.
  • Joxer : A co do Ganei to nie jest baskiem ale jest wychowankiem klubu z Kraju Basków i o ile mi wiadomo między 9 a 18 rokiem wychowywał się i trenował w Kraju Basków. Dzisiaj albo jutro jeszcze napiszę coś właśnie o Ganei bo Athletic bardzo się nim interesuje oraz o planowanych przedłużeniach kontraktów. No i jeszcze napiszę dość ciekawy moim zdaniem artykuł o dość niepokojącej decyzji jaką podjął Urrutia ocierającej się o sabotaż klubu.
  • Joxer : Nie no spoko :) Chciałbym częściej coś wrzucać ale zwykle jest tak że muszę z kilku artykułów robić jeden bo newsów o Athletic jest mało gdyż jest to bardzo hermetyczny klub i mało co się wydostaje na zewnątrz ;)
  • Leones2 : A tak chciałbym się Ciebie Joxer czegoś jeszcze zapytać? Czy Cristian Ganea jest w jakimś stopniu baskiem?

Guests are shown between [].

Only registered users are allowed to post

Reklama

 Jedyny polski serwis Los Leones

Benfica LizbonaLeedsUtd.pl - Strona o Leeds United

Newcastle United